TEDx 2020 Viac informácií

Dušan Matuška má vášeň pre vzdelávanie, podnikanie a prepájanie ľudí. Láska k matematike, slobode a technológiám ho priviedla ku kryptomenám. Na túto tému prednáša, robí workshopy a konzultácie a pomáha ľuďom bezpečne vstúpiť do tohto ekosystému budúcnosti. Absolvoval viaceré kurzy v oblasti digitálnych mien, je držiteľom certifikátu Certified Bitcoin Professional od C4 Crypto Consortium a absolventom MOOC kurzu Digital Currencies na University of Nicosia na Cypre. Venuje sa obchodovaniu s kryptomenami a je jedným zo zakladajúcich členov Paralelnej Polis v Bratislave, kde sa dá platiť iba kryptomenami a ktorá je podľa viacerých centrom kryptoekosystému na Slovensku.

Prečo práve Dušan: Mnoho ľudí vníma Bitcoin iba ako pochybnú investíciu či špekuláciu bez reálnej hodnoty. Dušan nám porozpráva o tom, prečo Bitcoin v skutočnosti slúži ako nástroj slobody a prečo predstavuje novú éru digitálnych platieb. Ako jeden z mála certifikovaných koučov na Slovensku v oblasti kryptomien nám ukáže jeho skrytý potenciál a ponúkne nám celkom nový pohľad na túto problematiku. (Patrik, koordinátor rečníkov)


REČNíCI

Aj tento rok pre vás vyberáme zaujímavých rečníkov s pútavými príbehmi. Ich mená budeme postupne zverejňovať. Chcete o všetkom vedieť medzi prvými? Prihláste sa k odoberaniu newslettra a sledujte náš Facebook. Máte sa na čo tešiť!

Dušan Martinčok

 

Fatima Rahimi

 

Martin Spano

 

Lucia Kralovičová

 

Jaroslav Farkaš

 

Róbert Chovanculiak

 

Dušan Matuška

 

Katarína Juríková

 

Jakub Kapuš

 

Monika Benešová

 

Fredy Ayisi

 

Nika Macinská

 

Moderátorka a vystupujúci

Oľga „Oli“ Džupinková

 

Archívny chlapec

 

Stringbow

 

Anta Agni

 

Erich Vladár