REČNíCI

Aj tento rok pre vás vyberáme zaujímavých rečníkov s pútavými príbehmi. Ich mená budeme postupne zverejňovať. Chcete o všetkom vedieť medzi prvými? Prihláste sa k odoberaniu newslettra a sledujte náš Facebook. Máte sa na čo tešiť!

Dušan Plichta

 

Dušan Plichta je podnikateľ, bloger, dobrodruh a možno aj trochu naivný zanietenec, ktorý sa rozhodol, že chce šíriť svoju vášeň pre dobré jedlo a pomáhať ľuďom zlepšovať ich životosprávu. Založil koncept Powerlogy, kde vyvíja a predáva nové funkčné potraviny čistej chuti. Cez edukačný marketing, workshopy, kempy a prednášky o novom komplexnom prístupe k realizácii nášho potenciálu chce motivovať a inšpirovať k zmene pohľadu na energiu tela a mysle. Snaží sa ľuďom ukázať ich „vyššiu energiu“ – vnútornú silu osobnosti, ktorá je základom pre tvorivosť a prežitie života podľa vlastných predstáv.

Prečo práve Dušan: Dušan prišiel na to, ako využiť svoj vlastný potenciál. Odmietol klasickú cestu poslušného zamestnanca, na ktorú ho nastavil náš systém vzdelávania. Chce podnietiť Slovákov, aby robili v živote to, čo v nich vzbudzuje vášeň. Ak ľudia nájdu vášeň v zamestnaní, môžu naplno využiť možnosti sebarealizácie. A o tom, kde a ako vziať energiu na túto sebarealizáciu, nám na tomto ročníku TEDxTrenčín porozpráva práve Dušan. (Matej, koordinátor rečníkov)


Ivana Kohutková

 

Gabina Weissová

 

Dana-Sofie Šlancarová

 

Dušan Plichta

 

Katarína Grichová

 

Matěj Balga

 

Mária Čorejová

 

Mária Karabová Kregerová

 

Marína Zavacká

 

Andrea Uherková

 

Stringbow Trio

 

Divadlo Na Hrane

 

Martin Jelínek

 

Karol Kováč