REČNíCI

Aj tento rok pre vás vyberáme zaujímavých rečníkov s pútavými príbehmi. Ich mená budeme postupne zverejňovať. Chcete o všetkom vedieť medzi prvými? Prihláste sa k odoberaniu newslettra a sledujte náš Facebook. Máte sa na čo tešiť!

Martin Jelínek

 

Martin Jelínek , zakladateľ a CEO inštitúcie Bright house language institute, vyštudoval sociológiu a ľudské zdroje na Georgetown University vo Washingtone a lingvistiku na Prešovskej univerzite. Na univerzite v Hondurase založil a viedol oddelenie English Department at the Laureate International Universities, UNITEC. Zároveň pôsobí ako profesionálny skúšobný komisár Cambridgskej univerzity a ako školiteľ učiteľov organizácie Macmillan Education UK. Pracuje ako medzinárodný kouč prezentačných a interkultúrnych zručností s pôsobením po celej Európe, najmä v pobaltských krajinách a krajinách Stredného východu.

Prečo práve Martin: Martin patrí nielen na Slovensku, ale i vo svete, medzi špičkových tútorov a školiteľov komunikácie a každá tvorivá spolupráca s ním je pre mňa zážitok. Do Trenčína príde porozprávať o tom, ako sa vyvíja náš rečový prejav počnúc odpovedaním pred tabuľou v škole až po profesionálne pracovné prezentácie, a čo treba urobiť, aby sme svoj prejav a spôsob komunikácie kultivovali za hranice svojich aktuálnych skúseností a zručností. Dá sa to! Martinov talk by ste určite nemali vynechať. (Danka, koordinátorka rečníkov)


Ivana Kohutková

 

Gabina Weissová

 

Dana-Sofie Šlancarová

 

Dušan Plichta

 

Katarína Grichová

 

Matěj Balga

 

Mária Čorejová

 

Mária Karabová Kregerová

 

Marína Zavacká

 

Andrea Uherková

 

Stringbow Trio

 

Divadlo Na Hrane

 

Martin Jelínek

 

Karol Kováč