TEDx 2020 Viac informácií

Oľga „Oli“ Džupinková pracuje ako moderátorka spravodajstva a dopravného servisu na rádiu Expres. Počuť ju môžete v rubrike o Slovákoch v zahraničí a každý pracovný deň v rannej šou Hemendex. Je členkou Prípravného výboru Roma Spirit za Rádio Expres. Oli pochádza z rusínskej obce Pichne. V rádiu začala pracovať už počas štúdia masmédií na Prešovskej univerzite, v internátnom rádiu PaF bola rok, tri roky pôsobila v košickom rádiu KISS a v rádiu Expres pracuje takmer osem rokov. S mamou a kamarátom vydala knihu Mamina rusínska kuchyňa.

Prečo práve Oli: „Šalena“ východniarka, rusínka, ktorá nám uz niekoľko rokov dáva „tajné“ tipy na rečníkov vďaka svojej rubrike Slováci v zahraničí. Má veľké srdce, neskutočnú charizmu a po prvom stretnutí máte pocit, že ju poznáte roky.


REČNíCI

Aj tento rok pre vás vyberáme zaujímavých rečníkov s pútavými príbehmi. Ich mená budeme postupne zverejňovať. Chcete o všetkom vedieť medzi prvými? Prihláste sa k odoberaniu newslettra a sledujte náš Facebook. Máte sa na čo tešiť!

Dušan Martinčok

 

Fatima Rahimi

 

Martin Spano

 

Lucia Kralovičová

 

Jaroslav Farkaš

 

Róbert Chovanculiak

 

Dušan Matuška

 

Katarína Juríková

 

Jakub Kapuš

 

Monika Benešová

 

Fredy Ayisi

 

Nika Macinská

 

Moderátorka a vystupujúci

Oľga „Oli“ Džupinková

 

Archívny chlapec

 

Stringbow

 

Anta Agni

 

Erich Vladár