TEDx 2022 Lístky v predaji

Zuzana Cascella Kasanova pracovala 12 rokov ako neurovedkyňa, na zahraničných univerzitách skúmala neurobiológiu motivácie a jej porúch u ľudí s duševnými poruchami. Študovala tiež psychológiu, ktorú využíva najmä na riešenie apatie a straty motivácie. Momentálne pôsobí v tíme Spin-out a Inovácie ako manažérka transferu biotechnológii. Svoje overené stratégie z oblasti neurovied psychológie využíva predovšetkým na podporu inovácií, ktoré majú potenciál zlepšovať ľudské zdravie, spoločnosť a životné prostredie.

Prečo práve Zuzana: Dopad pandémie sa u mnohých ľudí prejavil nielen na fyzickom zdraví, ale hlavne na tom psychickom. Zuzana sa zaoberala štúdiom pôvodu motivovaného správania, psychickej odolnosti, či rôznych duševných porúch. Vďaka skúsenostiam dokáže divákom TEDx Salónu ponúknuť praktické tipy na to, ako sa vyrovnávať so situáciou po pandémii a vybudovať si mentálne superzdravie. (Patrik, koordinátor rečníkov)


REČNíCI

Aj tento rok pre vás vyberáme zaujímavých rečníkov s pútavými príbehmi. Ich mená budeme postupne zverejňovať. Chcete o všetkom vedieť medzi prvými? Prihláste sa k odoberaniu newslettra a sledujte náš Facebook. Máte sa na čo tešiť!

Lívia Hlavačková

 

Denis Kováč

 

Stanislav Harciník

 

Gabriela Kajtárová

 

Ľudovít Ódor

 

Bohunka Koklesová

 

Kristína Madajová

 

Soňa Kopčoková

 

Zuzana Juráneková