TEDxTrenčín 2024 - Hranice Viac informácií

Denis Kováč je zakladateľ úspešného podcastu Mozgová atletika, ktorý je v TOP 5 naj podcastov na Slovensku a č. 1 v oblasti osobného rozvoja. Venuje sa popularizácii vedy, zaujímavým myšlienkam z kníh i všeobecne edukácii, a to jednoduchou a pochopiteľnou formou okorenenou humorom.

Sám bol blízko vyhoreniu, a preto odišiel žiť do Kanady, kde sa vzdelával a našiel inšpiráciu na spustenie projektu Mozgová atletika. Jeho ambíciou je odovzdávať zaujímavé myšlienky originálnym spôsobom čo najviac ľuďom.

Prečo práve Denis: Denisov talk vás určite vykopne z komfortnej zóny a zaužívaného stereotypu. Pravidelne sa vystavovať diskomfortu sa totiž zdá byť optimálnou stratégiou, pokiaľ plánujete žiť dlhý, šťastný a zaujímavý/naplnený život. Viac nám však porozpráva Denis. (Patrik, koordinátor rečníkov)


REČNíCI

Aj tento rok pre vás vyberáme zaujímavých rečníkov s pútavými príbehmi. Ich mená budeme postupne zverejňovať. Chcete o všetkom vedieť medzi prvými? Prihláste sa k odoberaniu newslettra a sledujte náš Facebook. Máte sa na čo tešiť!

Lívia Hlavačková

 

Denis Kováč

 

Stanislav Harciník

 

Gabriela Kajtárová

 

Ľudovít Ódor

 

Bohunka Koklesová

 

Kristína Madajová

 

Soňa Kopčoková

 

Zuzana Juráneková