TEDxTrenčín 2024 - Hranice Viac informácií

Kristína Madajová vyštudovala Medzinárodný obchod na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite a ešte počas strednej reprezentovala Slovensko v pozemnom hokeji. Nespútaná cestovateľka plná sily, odvahy a odhodlania, ktorá nepozná žiadne prekážky.

Po nehode na lyžiach sa stal vozíček jej každodennou súčasťou, ale to ju vôbec nezastavilo. Práve naopak. Stopom prešla centrálnu Ameriku a so žltými trabantami a na motorkách z Austrálie až do Thajska. Zúčastnila sa aj na majstrovstvách Českej republiky v stopovaní, kde prešla okolo 5000 km a reprezentovala Slovensko v cestnej paracyklistike na Majstrovstvách Európy.

Prečo práve Kristína: Jej životné motto“ Neprispôsobiť život vozíku, ale vozík životu“ je veľmi inšpiratívne nie len pre jej hendikepovaných poslucháčov v rámci projektu B, kde pôsobí ako ambasádorka, ale pre nás ostatných. Jej odvaha, odhodlanie a láska k životu naplní naše srdcia obdivom k tejto odvážnej žene a hádam nás posunie k napísaniu toho nášho príbehu zajtrajška.


REČNíCI

Aj tento rok pre vás vyberáme zaujímavých rečníkov s pútavými príbehmi. Ich mená budeme postupne zverejňovať. Chcete o všetkom vedieť medzi prvými? Prihláste sa k odoberaniu newslettra a sledujte náš Facebook. Máte sa na čo tešiť!

Lívia Hlavačková

 

Denis Kováč

 

Stanislav Harciník

 

Gabriela Kajtárová

 

Ľudovít Ódor

 

Bohunka Koklesová

 

Kristína Madajová

 

Soňa Kopčoková

 

Zuzana Juráneková