Zuzana Juráneková z občianskeho združenia IPčko príde rozprávať o online priestore a mladých ľuďoch, ale aj o tom ako rýchlo hľadáme v online svete naplnenie našich potrieb a ako ťažko toto naplnenie hľadáme v offline svete. A vlastne... akú mieru zodpovednosti máme v tom celom my ako dospelí?

Zuzka vyštudovala špeciálnu pedagogiku, pôsobí na katedre Špeciálnej pedagogiky UK v Bratislave a okrem svojej práce je od roku 2019 súčasťou IPčka. Cieľom tohto občianskeho združenia je, aby ľudia, ktorí sa ocitajú v náročných a krízových situáciách mali nonstop dostupnú a bezplatnú odbornú prvú psychologickú pomoc a podporu. Pri plnení tohto cieľa sa využívajú a prepájajú najnovšie psychologické poznatky s modernými technológiami.

Prečo práve Zuzka: IPčko je skupina psychologičiek, psychológov, sociálnych pracovníčok a pracovníkov, ktorí sú presvedčení, že pomoc a podporu musí dostať každý, keď sa cíti zmätený, slabý, nešťastný, sklamaný, sám.


REČNíCI

Aj tento rok pre vás vyberáme zaujímavých rečníkov s pútavými príbehmi. Ich mená budeme postupne zverejňovať. Chcete o všetkom vedieť medzi prvými? Prihláste sa k odoberaniu newslettra a sledujte náš Facebook. Máte sa na čo tešiť!

Lívia Hlavačková

 

Denis Kováč

 

Stanislav Harciník

 

Gabriela Kajtárová

 

Ľudovít Ódor

 

Bohunka Koklesová

 

Kristína Madajová

 

Soňa Kopčoková

 

Zuzana Juráneková