25

Október

Bez vás by sme to nedokázali

Tak, a máme po podujatí. Zážitky zostávajú, eufória pomaličky opadáva a my sa začíname pozerať vpred na ďalší ročník TEDxTrenčín. Aby som však nezabudla na dôležitú časť skladačky celého podujatia, chcela by som touto cestou poďakovať všetkým dobrovoľníkom, ktorí nám pomáhali s realizáciou podujatia priamo na Trenčianskom hrade

Čítať viac...
5

Október

TEDxTrenčín 2016 zarezonoval. Čo všetko ste mohli vidieť?

Trenčiansky hrad žil uplynulý víkend myšlienkami hodnými šírenia. 13 rečníkov z oblasti vedy, umenia, dizajnu či psychológie, takmer dve stovky nadšených účastníkov a sprievodné aktivity, ktoré silno rezonovali.

Čítať viac...
28

September

Zákerný test o sprievodkách TEDxTrenčín. Trúfneš si?

Drahí TEDx nadšenci, už sa dohadujete, ako pôjdete v sobotu na hrad? Už riešite, aké bude počasie a čo si oblečiete? Jednoducho už sa neviete dočkať, a tak veľmi sa tešíte, že sa neviete koncentrovať a vaše myšlienky sú v rezonančnom vytržení?

Čítať viac...
14

September

Prečo je skvelé byť dobrovoľníkom na TEDxTrenčín?

Fanúšikom formátu TEDx som už dlhé roky. Mnohé z prednášok sa vryli do mojej mysle, inšpirovali ma, či podnietili k hľadaniu ďalších informácií.

Čítať viac...
07

September

Rezonujte v štýlovom tričku TEDxTrenčín 2016 po celý rok

Zdieľanie inšpiratívnych myšlienok môžete demonštrovať počas celého roka, a to originálnym kúskom oblečenia. Fakt, že TEDxTrenčín je miesto, kde sa rodí motivácia, je už dávno známy.

Čítať viac...
05

September

5 vecí, pre ktoré sa oplatí ísť na TEDxTrenčín

Ešte nikdy ste na žiadnej TEDx konferencii neboli? A vravíte si, že nebudete strácať čas ďalšími motivačnými prednáškami, na ktoré zabudnete už po ceste domov? Omyl! TEDx rozhodne nie je tradičná konferencia.

Čítať viac...
01

Júl

Úspešné reštARTovanie s TEDxTrenčínSalónom

V piatok 24.6.2016 sa uskutočnil v poradí už druhý TEDxTrenčínSalón a celý náš tím je šťastný, koľkí z vás boli jeho súčasťou. V rámci utužovania trenčianskej komunity sa podujatie uskutočnilo počas týždňa HALA sympózium, ktoré sa nieslo v umeleckom duchu.

Čítať viac...
07

Jún

2. TEDxTrenčínSalón už onedlho. Teraz na umeleckú nôtu

Keďže do 3. ročníka TEDxTrenčín nám zostáva ešte niekoľko mesiacov a vy sa už iste neviete dočkať tej čarovnej atmosféry, inšpiratívnych rečníkov a myšlienok hodných šírenia, vymysleli sme niečo špeciálne! TEDxTrenčínSalón, teda známy TEDx event, ale v menšom.

Čítať viac...
26

Máj

Téma TEDxTrenčín 2016 odhalená! Na čo sa môžete tešiť?

Stane sa to kdekoľvek a kedykoľvek. Nezáleží na tom, či sa jedná o niečo hmotné, alebo abstraktné. Neviete presne opísať, prečo to tak je.

Čítať viac...
15

Február

3 veci, ktoré musíš vedieť skôr ako sa pridáš do tímu TEDxTrenčín

TEDx videá som vždy rada sledovala v pohodlí gauča a často so zatajeným dychom. Preto, keď prišla možnosť pridať sa do tímu 1. trenčianskeho TEDx, neváhala som ani sekundu...

Čítať viac...